W czwartek 9 lutego, w Jaworzynce będzie przeważnie słonecznie.
Będzie bardzo chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona tylko -14 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 0 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą tylko -9 stopni Celsjusza. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.
Przewidywane jest małe zachmurzenie, więc mamy widoki na to, aby nacieszyć się słońcem.
Czwartek będzie dniem bez opadów.
Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:05, a zachód o 16:53. Dzień potrwa 9 godzin i 48 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 39 minut.
Księżyc zajdzie o 8:44, a ponownie pojawi się na niebie o 20:50. Widoczność Księżyca wyniesie 88%, znajdował się on w pełni cztery dni temu.