We wtorek 26 lipca, w Jaworzynce wystąpi zachmurzenie duże i burze z piorunami.
Będzie odczuwalnie zimniej. O siódmej termometry wskażą 17 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 21 stopni spodziewana jest około godziny jedenastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła jeszcze 16 ºC.
Przewidywana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 71%.
Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.
Opady deszczu będą słabe, wyniosą 8 mm i wystąpią one w nocy i przez większość dnia.
Przewiduje się umiarkowane prawdopodobieństwo pojawienia się burz.
Prognozowany jest słaby wiatr wiejący z prędkością 7 km/h. W pierwszej części dnia powieje z kierunku południowego, a później z kierunku północnego. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną trzynastą a piętnastą i mogą osiągnąć do 24 km/h.
Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 5:07, a zajdzie o 20:34. Dzień potrwa 15 godzin i 26 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 50 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 2:18, a zachód o 19:44. Jego widoczność dwa dni przed nowiem wyniesie 5%. Nasz naturalny satelita znajdzie się w apogeum.