W niedzielę 21 lipca, w Jaworzynce będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.
Będzie gorący dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 15 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie już 18 stopni. Maksymalną temperaturę 25 ºC termometry wskażą o godzinie jedenastej, a temperatura odczuwalna będzie wyższa o 3 stopnie. W południe zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 16 stopni Celsjusza.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 78%, będzie umiarkowanie wilgotno.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
W południe przewiduje się przelotny niewielki deszcz, a po południu wystąpi przelotny umiarkowany deszcz.
Wystąpienie burz jest bardzo prawdopodobne.
Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 7 km/h.
Ciśnienie spadnie do 1019 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.
Promieniowanie UV osiągnie poziom 7 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 5:00, a zajdzie o 20:40. Dzień potrwa 15 godzin i 39 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 37 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 9:23, a ponownie pojawi się na niebie o 23:04. Znajdował się on w pełni pięć dni temu, jego widoczność w niedzielę wyniesie 82%. Naturalny satelita znajdzie się w apogeum.