W poniedziałek 6 września, w Jaworze będzie częściowo słonecznie.
Będzie kolejny bardzo ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona zaledwie 9 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 21 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień wyższe. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 15 stopni Celsjusza.
Przewidywana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 61%.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
W Jaworze nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.
Wschodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 11 km/h.
Indeks promieniowania UV osiągnie 4 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: sugerujemy unikanie przebywania w pełnym słońcu, zakładanie ubrań zakrywających szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych części ciała, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy. Dobrze będzie zastosować również krem z filtrem.
Słońce wstanie o 6:16, a zajdzie o 19:29. Dzień potrwa 13 godzin i 13 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 20 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 4:59, a zachód o 19:48. Jego widoczność jeden dzień przed nowiem wyniesie 0%.