W piątek 6 listopada, w Jaworze będzie częściowo słonecznie.
Czeka nas kolejny ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 5 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 3 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 10 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 5 ºC.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
Piątek będzie dniem bez opadów.
Zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 11 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 25 km/h, szczególnie między godziną drugą a czwartą.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 6:56, a zachód o 16:20. Dzień potrwa 9 godzin i 23 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 29 minut.
Księżyc zajdzie o 12:33, a ponownie pojawi się na niebie o 20:19. Widoczność Księżyca wyniesie 71%, znajdzie się on w trzeciej kwadrze za dwa dni.