Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Jawora na 5 marca 2023

W niedzielę 5 marca, w Jaworze będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -6 do 1 stopnia. Przez całą dobę możliwe są przymrozki.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy przewiduje się ciągłe niewielkie opady śniegu, a przed południem i po południu wystąpi słaby deszcz ze śniegiem.

Powieje umiarkowany wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 24 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dziesiątą a szesnastą i mogą osiągnąć aż do 51 km/h.

Indeks promieniowania UV osiągnie 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 6:32, a zachód o 17:42. Dzień potrwa 11 godzin i 10 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 16 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:21, a ponownie wzejdzie on o 15:16. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.