We wtorek 4 maja, w Jaworze występować będą przelotne opady.
Będzie cieplej. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona tylko 2 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej wynosić ona będzie już 6 stopni. Maksymalną temperaturę 17 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej, a temperatura odczuwalna będzie o 2 stopnie niższa. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 10 stopni Celsjusza.
Wilgotność powietrza nie przekroczy 60% - będzie umiarkowanie sucho.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Wieczorem wystąpią niewielkie opady deszczu, suma opadów wyniesie 1 mm, a ich największa ilość spodziewana jest między godziną osiemnastą a dziewiętnastą i wyniesie 0.6 mm.
Będzie wiał umiarkowany wiatr z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 22 km/h.
Wskaźnik promieniowania UV będzie średni, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 5:22, a zachód o 20:22. Dzień potrwa 14 godzin i 59 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 34 minuty.
Księżyc pojawi się na niebie o 3:19, a zajdzie o 12:04. Znajdował się on w trzeciej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność we wtorek wyniesie 44%.