W czwartek 29 grudnia, w Jaworze będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Czeka nas ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 7 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 11 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej, a temperatura odczuwalna będzie niższa o 3 stopnie. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 8 stopni Celsjusza.
Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
W czwartek nie przewiduje się żadnych opadów.
Południowo-zachodni umiarkowany wiatr powieje z prędkością 22 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 48 km/h, szczególnie między godziną trzynastą a czternastą.
Wskaźnik promieniowania UV będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.
Słońce wstanie o 7:58, a zajdzie o 15:55. Dzień potrwa 7 godzin i 57 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 minuty.
Wschód Księżyca nastąpi o 11:45, a zachód o 23:51. Jego widoczność jeden dzień przed pierwszą kwadrą wyniesie 43%.