W poniedziałek 27 marca, w Jaworze dominować będą przelotne opady.
Będzie zimniej. Poniedziałek 27 marca będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalną temperaturę 7 stopni zanotujemy w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 3 ºC. Do piętnastej temperatura wzrośnie do 4 ºC. Wieczorem słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 5 stopni niższa.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Przez cały dzień przewiduje się opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną szóstą a siódmą. W ciągu dnia spadnie 12 mm deszczu.
Północno-zachodni silny wiatr będzie wiał z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną czternastą a siedemnastą i mogą osiągnąć nawet do 63 km/h.
Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:43, a zachód o 19:19. Dzień potrwa 12 godzin i 36 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 57 minut.
Księżyc zajdzie o 1:43, a ponownie pojawi się na niebie o 9:06. Jego widoczność dwa dni przed pierwszą kwadrą wyniesie 34%.