W sobotę 25 grudnia, w Jaworze będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Będzie odczuwalnie chłodniej. Sobota 25 grudnia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalną temperaturę -1 stopień zanotujemy w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie -4 ºC, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. Do piętnastej temperatura wzrośnie do -3 ºC. Pod wieczór słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać -7 ºC. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.
W pierwszej części dnia będzie pochmurno, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.
W nocy przewiduje się umiarkowane opady śniegu, suma opadów wyniesie 1.12 mm.
Prognozuje się słaby wiatr wiejący z prędkością 7 km/h. Rano i przed południem powieje z kierunku północnego, a później z kierunku wschodniego.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 7:57, a zajdzie o 15:52. Dzień potrwa 7 godzin i 54 minuty. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku.
Zachód Księżyca nastąpi o 11:42, a ponownie wzejdzie on o 22:23. Jego widoczność dwa dni przed trzecią kwadrą wyniesie 67%.