W środę 23 listopada, w Jaworze przewidywane jest zachmurzenie całkowite.
Będzie kolejny chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 0 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 5 ºC termometry wskażą o godzinie dwunastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 1 stopień Celsjusza. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.
Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 91%).
Środa będzie dniem bez opadów.
Prognozowany jest słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną piętnastą a siedemnastą i mogą dochodzić do 18 km/h.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 7:24, a zachód o 15:58. Dzień potrwa 8 godzin i 33 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 39 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 6:41, a zajdzie o 15:29. Księżyc znajdzie się w nowiu. Naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie za trzy dni.