W niedzielę 21 kwietnia, w Jaworze będzie przeważnie słonecznie.
Będzie bardzo ciepły dzień. Słupek rtęci dojdzie do 19 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 22 stopnie. W nocy temperatura spadnie do 2 stopni.
Spodziewane jest małe zachmurzenie, więc mamy widoki na to, aby nacieszyć się słońcem.
Niedziela będzie kolejnym dniem bez deszczu.
Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 6 km/h. Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 3 km/h, a w porywach do 6 km/h.
Ciśnienie spadnie do 1022 hektopaskali i będzie o 8 hPa niższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.
Wskaźnik promieniowania UV będzie średni, na poziomie 5 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: pamiętaj o ubraniach zakrywających wystawione na działanie słońca części ciała, nakryciu głowy i okularach przeciwsłonecznych. Zastosowanie kremów z filtrem UV będzie dobrym pomysłem.
Słońce wstanie o 5:48, a zajdzie o 20:00. Dzień potrwa 14 godzin i 11 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 21 minut.
Księżyc zajdzie o 7:13, a ponownie pojawi się na niebie o 22:31. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 95 procentach i był w pełni dwa dni temu.