W środę 2 stycznia, w Jaworze będą występowały lekkie opady śniegu.
Będzie zimniej. Środa 2 stycznia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 3 stopnie spodziewana jest w nocy, a konkretnie o północy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 2 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 0 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -8 stopni Celsjusza. Późnym wieczorem słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać -4 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 7 stopni niższa. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Przez całą dobę wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Szczególne nasilenie opadów wystąpi między między północą a godziną pierwszą. W ciągu dnia spadnie aż 32 mm deszczu ze śniegiem.
Powieje umiarkowany wiatr z północnego zachodu z prędkością 23 km/h.
Ciśnienie wzrośnie do 1023 hektopaskali i będzie tylko o 3 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.
Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wzejdzie o 7:58, a zajdzie o 15:59. Dzień potrwa 8 godzin i 1 minuta i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 6 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 4:10, a zajdzie o 13:45. Jego widoczność cztery dni po trzeciej kwadrze wyniesie 12%.