Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Jastarni na 5 grudnia

W środę 5 grudnia, w Jastarni będzie częściowo słonecznie.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 3 do 6 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do 1 stopnia.

Reklama

Słoneczne niebo powinno być dla nas widoczne, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie małe, w nocy wystąpią słabe opady deszczu, których suma wyniesie 0.48 mm.

Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną pierwszą a drugą i mogą dochodzić do 45 km/h.

Uwaga na bardzo duży wzrost ciśnienia. Ciśnienie wzrośnie o 24 hpa i osiągnie poziom 1024 hektopaskale. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:50, a zachód o 15:21. Dzień potrwa 7 godzin i 30 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 16 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 5:10, a zachód o 14:51. Jego widoczność dwa dni przed nowiem wyniesie 4%.

W środę około godziny 22:00 na wieczornym niebie będziemy mogli dostrzec zbliżenie Merkurego do Księżyca. Planeta zbliży się wtedy do Księżyca na odległość niespełna dwóch stopni kątowych. Obserwację utrudnić może nam fakt, że Księżyc zbliża się do nowiu. Jeżeli zamierzamy obserwować to zjawisko na zewnątrz, to pamiętajmy o ciepłych ubraniach, ponieważ będzie chłodno.