W piątek 15 stycznia, w Jasieniu będą występowały niewielkie opady śniegu.
Będzie zimny dzień. Piątek 15 stycznia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalną temperaturę -3 stopnie zanotujemy w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie -5 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą -7 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -10 stopni Celsjusza. Wieczorem słupki rtęci podskoczą i o 22:00 powinny pokazywać. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Opady śniegu będą niewielkie, wyniosą 4 mm i wystąpią one przez całą dobę.
Powieje łagodny wiatr z zachodu z prędkością 13 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie 1 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca nastąpi o 7:30, a zachód o 16:04. Dzień potrwa 8 godzin i 34 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 29 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 9:17, a zajdzie o 18:35. Znajdował się on w nowiu dwa dni temu, jego widoczność w piątek wyniesie 6%.