W czwartek 8 sierpnia, w Jarosławiu będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.
Będzie chłodniej. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny siódmej, wyniesie ona 19 stopni Celsjusza. Maksymalną temperaturę 24 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień wyższe. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 17 stopni Celsjusza.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 66%, będzie umiarkowanie wilgotno.
Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
Rano będą umiarkowane opady deszczu, suma opadów wyniesie 8 mm, a ich największa ilość spodziewana jest między godziną szóstą a siódmą i wyniesie 6 mm.
Prawdopodobieństwo pojawienia się burz będzie utrzymywało się na umiarkowanym poziomie.
Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 12 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 27 km/h, zwłaszcza między godziną dziewiątą a czternastą.
Barometry wykażą niewielki (3 hPa) wzrost ciśnienia, do poziomu 1013 hektopaskali. Nie powinien mieć on wpływu na samopoczucie.
Promieniowanie ultrafioletowe będzie wysokie, na poziomie 7 w 10-stopniowej skali - dłuższe przebywanie na słońcu w wysokim lub bardzo wysokim stopniu będzie szkodliwe dla zdrowia.
Wschód słońca będzie o 5:07, a zachód o 20:01. Dzień potrwa 14 godzin i 53 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 29 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 14:14, a zajdzie o 23:54. Znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w czwartek wyniesie 58%.