W niedzielę 22 sierpnia, w Jarosławiu będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie kolejny bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 14 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 24 stopnie przewidywana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 17 ºC.
Spodziewana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 67%. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.
Słoneczne niebo powinno nam towarzyszyć, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
W niedzielę nie przewiduje się żadnych opadów.
Rano i przed południem prognozuje się słaby wiatr zmienny o prędkości 4 km/h, w porywach osiągający nawet 9 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje słaby wiatr zmienny o sile około 8 km/h.
Spodziewany jest średni stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 5 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 5:29, a zachód o 19:33. Dzień potrwa 14 godzin i 4 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 17 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 4:47, a ponownie pojawi się na niebie o 20:07. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie w pełni.