Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Jarosławia na 22 grudnia

W sobotę 22 grudnia, w Jarosławiu występować będą przelotne opady.

Będzie chłodny dzień.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy pojawi się ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem, a przez cały dzień spodziewany jest słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Przewiduje się umiarkowany wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 21 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1010 hektopaskali i będzie aż o 10 hPa niższe niż dzień wcześniej. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.

Promieniowanie ultrafioletowe w sobotę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Jarosławiu była dobra jakość powietrza. W sobotę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:25, a zajdzie o 15:29. Dzień potrwa 8 godzin i 4 minuty. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku.

Księżyc zajdzie o 6:42, a ponownie pojawi się na niebie o o 15:32. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie w pełni. Jednocześnie Księżyc będzie w poniedziałek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

W sobotę w pobliżu konstelacji Małej Niedźwiedzicy będziemy mogli obserwować rój Ursydów. Ten deszcz meteorów nie cechuje się szczególną aktywnością zjawisk – możemy liczyć na około 10 wystąpień na godzinę. W tym roku obserwację utrudnić nam może pełnia Księżyca. Jeśli zamierzamy obserwować to zjawisko na zewnątrz, to pamiętajmy o ciepłych ubraniach, ponieważ będzie chłodno.