Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Jarosławia na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Jarosławiu będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 2 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -4 stopnie. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy i przez większość dnia przewiduje się ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a pod wieczór pojawi się słaby deszcz.

Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 27 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić aż do 50 km/h, szczególnie między godziną dziewiętnastą a dwudziestą.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca będzie o 7:02, a zachód o 16:24. Dzień potrwa 9 godzin i 22 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 18 minut.

Księżyc zajdzie o 5:32, a ponownie pojawi się na niebie o 12:41. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.