Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Jarosławia na 2 lipca 2020

W czwartek 2 lipca, w Jarosławiu będzie przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas gorący dzień. O siódmej termometry wskażą już 21 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 28 stopni przewidywana jest około godziny dwunastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 20 ºC.

Reklama

Spodziewana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 64%. Będzie parno, co może negatywnie wpływać na samopoczucie. Szczególnie mogą odczuwać to osoby cierpiące na dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego.

Tego dnia zachmurzenie będzie duże. Nie nacieszymy się słońcem.

Rano pojawi się stały słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a wieczorem spodziewany jest przelotny umiarkowany deszcz.

Przewiduje się słaby wiatr wiejący z prędkością 9 km/h. Rano i przed południem powieje z południa, a później z kierunku zachodniego.

Wskaźnik promieniowania UV będzie wysoki, na poziomie 7 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 4:25, a zachód o 20:41. Dzień potrwa 16 godzin i 16 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 6 minut.

Księżyc zajdzie o 2:08, a ponownie pojawi się na niebie o 17:56. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 90 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc był we wtorek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.