W środę 15 maja, w Jarosławiu przewidywane są burze z piorunami.
Będzie cieplej. O siódmej termometry wskażą 10 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 17 stopni spodziewana jest około godziny siedemnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła jeszcze 13 ºC.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 77%, będzie umiarkowanie wilgotno.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Opady deszczu będą słabe, wyniosą 8 mm i wystąpią one przez cały dzień.
Prawdopodobieństwo pojawienia się burz będzie utrzymywało się na wysokim poziomie.
Prognozuje się łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 10 km/h.
Barometry wykażą umiarkowany (6 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1014 hektopaskali. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.
Promieniowanie UV osiągnie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 4:43, a zachód o 20:08. Dzień potrwa 15 godzin i 24 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 58 minut.
Księżyc zajdzie o 3:35, a ponownie pojawi się na niebie o 15:46. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 85 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc był w poniedziałek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.