W piątek 10 stycznia, w Jarosławiu będzie częściowo słonecznie. W nocy możliwa jest gołoledź.
Będzie chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona 1 stopień Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 5 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej, a temperatura odczuwalna będzie o 2 stopnie niższa. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 2 stopnie Celsjusza.
Pogodne niebo powinno nam towarzyszyć, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
W nocy pojawi się przelotny niewielki deszcz, a wieczorem spodziewany jest ciągły słaby deszcz.
Powieje łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 13 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 7:25, a zajdzie o 15:47. Dzień potrwa 8 godzin i 22 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 18 minut.
Księżyc zajdzie o 7:07, a ponownie pojawi się na niebie o 15:24. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie w pełni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.