W środę 10 marca, w Jarosławiu będzie przeważnie słonecznie.
Czeka nas kolejny bardzo chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona -5 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 1 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą -4 stopnie Celsjusza. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
Środa będzie dniem bez opadów.
Będzie wiał słaby wiatr z północnego wschodu z prędkością 9 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 5:53, a zajdzie o 17:26. Dzień potrwa 11 godzin i 32 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 28 minut. Pozostało 10 dni do rozpoczęcia astronomicznej wiosny.
Księżyc pojawi się na niebie o 5:09, a zajdzie o 13:50. Widoczność Księżyca wyniesie 9%, znajdzie się on w nowiu za trzy dni.