W piątek 1 marca, w Jarosławiu będzie pochmurno.
Będzie zimniej. O siódmej termometry wskażą 1 stopień Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 4 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 7 stopni przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 0 ºC. Późnym wieczorem możliwe są przymrozki.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 87%).
Piątek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.
Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku północno-zachodniego z prędkością 13 km/h.
Ciśnienie wzrośnie do 1011 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wstanie o 6:13, a zajdzie o 17:10. Dzień potrwa 10 godzin i 57 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 53 minuty.
Księżyc pojawi się na niebie o 3:31, a zajdzie o 12:00. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 23%.