W niedzielę 22 sierpnia, w Janikowie przewidywane jest zachmurzenie duże.
Będzie kolejny bardzo ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona tylko 9 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie już 12 stopni. Maksymalną temperaturę 23 ºC termometry wskażą o godzinie szesnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 17 stopni Celsjusza.
Spodziewana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 73%. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.
Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
W niedzielę nie przewiduje się żadnych opadów.
Przewidywany jest słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 9 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 5:41, a zajdzie o 19:58. Dzień potrwa 14 godzin i 17 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 35 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 4:56, a ponownie wzejdzie on o 20:33. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie w pełni.