W niedzielę 2 sierpnia, w Janikowie będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie gorący dzień. Pomimo to nad ranem będzie chłodno. O siódmej termometry wskażą 13 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie wyższej. Najwyższa temperatura 26 stopni przewidywana jest około godziny siedemnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 19 ºC.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 62%, będzie umiarkowanie wilgotno. Będzie parno, co może negatywnie wpływać na samopoczucie. Szczególnie mogą odczuwać to osoby cierpiące na dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego.
Rano i przed południem chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem wzrośnie ono do dużego.
W Janikowie nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.
Przewidywany jest słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie 6 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 5:08, a zachód o 20:38. Dzień potrwa 15 godzin i 29 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 23 minuty.
Zachód Księżyca nastąpi o 3:11, a ponownie pojawi się na niebie o 20:26. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 98 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia.