W środę 15 czerwca, w Janikowie będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie to bardzo ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona tylko 8 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej wynosić ona będzie już 12 stopni. Maksymalną temperaturę 21 ºC termometry wskażą o godzinie szesnastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Wieczorem zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 15 stopni Celsjusza.
Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
Środa będzie dniem bez deszczu.
Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 42 km/h, zwłaszcza między godziną dziewiątą a dwunastą.
Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie poziom 7 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 4:22, a zajdzie o 21:13. Dzień potrwa 16 godzin i 51 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o minutę. Pozostało sześć dni do początku astronomicznego lata.
Księżyc zajdzie o 4:38, a ponownie pojawi się na niebie o 23:03. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 99 procentach i był w pełni poprzedniego dnia. Jednocześnie Księżyc był we wtorek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.