W piątek 12 listopada, w Izbicy Kujawskiej przewidywane jest zachmurzenie duże.
Będzie to chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona 2 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie już 5 stopni. Maksymalną temperaturę 9 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Wieczorem zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 6 stopni Celsjusza.
Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
Piątek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.
Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 7 km/h.
Indeks promieniowania UV będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 7:01, a zajdzie o 15:56. Dzień potrwa 8 godzin i 55 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 15 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 14:09, a zajdzie o 23:50. Znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia, jego widoczność w piątek wyniesie 60%.