W piątek 10 września, w Iłowie-Osadzie będzie przeważnie słonecznie.
Czeka nas gorący dzień. Jednak nad ranem będzie chłodno. O siódmej termometry wskażą 11 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 26 stopni spodziewana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła tylko 15 ºC.
Przewidywana wilgotność powietrza będzie umiarkowana, na poziomie 71%.
Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.
Piątek będzie kolejnym dniem bez deszczu.
Południowy łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 13 km/h.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie 4 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: pamiętaj o ubraniach zakrywających wystawione na działanie słońca części ciała, nakryciu głowy i okularach przeciwsłonecznych. Dobrze będzie zastosować również krem z filtrem.
Słońce wstanie o 6:04, a zajdzie o 19:06. Dzień potrwa 13 godzin i 2 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 55 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 10:12, a zajdzie o 20:36. Jego widoczność trzy dni po nowiu wyniesie 14%. Naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie w sobotę.