Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Horyńca-Zdroju na 21 maja 2019

We wtorek 21 maja, w Horyńcu-Zdroju będzie deszczowo.

Będzie to ciepły dzień. Temperatura będzie oscylować wokół 14 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od 10 do 16 stopni.

Reklama

Wysoka wilgotność powietrza osiągnie 82%.

Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.

Przez całą dobę spodziewany jest ciągły umiarkowany deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a późnym wieczorem przewiduje się przelotny umiarkowany deszcz. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 22 mm.

Przewiduje się wysokie prawdopodobieństwo pojawienia się burz.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 9 km/h, a w porywach do 17 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1006 hektopaskali i będzie tylko o 4 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie średnie, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali - przy dłuższym przebywaniu na słońcu promieniowanie może mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Słońce wstanie o 4:32, a zajdzie o 20:14. Dzień potrwa 15 godzin i 41 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 42 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:29, a ponownie wzejdzie on 22:57. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 93 procentach i był w pełni trzy dni temu.