Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Gościna na 10 września 2021

W piątek 10 września, w Gościnie będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Będzie gorący dzień. O siódmej termometry wskażą 15 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 25 stopni przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 18 ºC.

Reklama

Prognozuje się wilgotność na poziomie 78%, będzie umiarkowanie wilgotno. Będzie parno, co może negatywnie wpływać na samopoczucie. Szczególnie mogą odczuwać to osoby cierpiące na dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego.

Pogodne niebo powinno być dla nas widoczne, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

Późnym wieczorem będą niewielkie opady deszczu, suma opadów wyniesie 0.3 mm.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 11 km/h, a w porywach do 16 km/h. Łagodny wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Spodziewany jest średni stopień promieniowania UV, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 6:21, a zachód o 19:25. Dzień potrwa 13 godzin i 4 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 4 godziny i 5 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 10:33, a zajdzie o 20:52. Jego widoczność trzy dni po nowiu wyniesie 14%. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w sobotę.