Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Gorlic na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Gorlicach będzie padał deszcz i śnieg.

Czeka nas kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -2 do 1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -10 do -4 stopni.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy wystąpią niewielkie opady śniegu, natomiast rano, przed południem i po południu pojawi się umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami.

Zmienny umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 25 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć nawet 55 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.

Słońce wstanie o 7:07, a zajdzie o 16:31. Dzień potrwa 9 godzin i 24 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 17 minut.

Księżyc zajdzie o 5:36, a ponownie pojawi się na niebie o 12:50. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.