Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Gniewu na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Gniewu będzie padał śnieg.

Będzie kolejny chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie -1 stopień. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy pojawi się przelotny słaby deszcz, a rano i przed południem przewiduje się niewielki deszcz ze śniegiem. Po południu wystąpią słabe opady śniegu.

Prognozuje się łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną trzynastą a czternastą i mogą osiągnąć aż do 50 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wzejdzie o 7:30, a zajdzie o 16:27. Dzień potrwa 8 godzin i 57 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 33 minuty.

Księżyc zajdzie o 6:17, a ponownie pojawi się na niebie o 12:28. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.