Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Głubczyc na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Głubczycach będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie nawet -4 stopnie. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. Rano i przed południem przewiduje się ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem, natomiast po południu spodziewany jest niewielki deszcz.

Powieje silny wiatr z zachodu z prędkością 31 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić aż do 59 km/h, zwłaszcza między godziną trzynastą a czternastą.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:21, a zajdzie o 16:43. Dzień potrwa 9 godzin i 21 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 19 minut.

Księżyc zajdzie o 5:53, a ponownie pojawi się na niebie o 13:00. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.