Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Głogowa na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Głogowie będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 4 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie -1 stopień. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Reklama

Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.

Opady deszczu będą umiarkowane, wyniosą 5 mm i wystąpią one w nocy i przez większość dnia.

Przez większość dnia występował będzie zachodni umiarkowany wiatr o prędkości 24 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 25 km/h, a w porywach do 63 km/h. Umiarkowany wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie 1 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca będzie o 7:33, a zachód o 16:45. Dzień potrwa 9 godzin i 12 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 24 minuty.

Księżyc zajdzie o 6:10, a ponownie pojawi się na niebie o 12:57. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.