Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Garbatki-Letniska na 8 września 2022

W czwartek 8 września, w Garbatce-Letnisku będzie zachmurzenie duże.

Czeka nas kolejny bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 9 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 23 stopnie przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 17 ºC.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 60% - będzie umiarkowanie sucho.

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

Czwartek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.

Przez większość dnia występował będzie wschodni umiarkowany wiatr o prędkości 20 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 14 km/h, a w porywach do 22 km/h.

Spodziewany jest średni poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali - przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych może źle wpływać na zdrowie.

Wschód słońca nastąpi o 5:56, a zachód o 19:04. Dzień potrwa 13 godzin i 7 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 30 minut.

Księżyc zajdzie o 2:29, a ponownie pojawi się na niebie o 18:51. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 94 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Jednocześnie Księżyc był w środę w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.