We wtorek 26 października, w Garbatce-Letnisku przewidywane jest duże zachmurzenie.
Będzie to ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona 2 stopnie Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 12 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 8 stopni Celsjusza.
Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
Wtorek to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów.
Południowo-zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 13 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 22 km/h, zwłaszcza między godziną dwunastą a piętnastą.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca będzie o 7:16, a zachód o 17:17. Dzień potrwa 10 godzin i 1 minuta i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 11 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 13:17, a ponownie wzejdzie on o 20:26. Znajdzie się on w trzeciej kwadrze za dwa dni, jego widoczność we wtorek wyniesie 73%.