Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Garbatki-Letniska na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Garbatce-Letnisku będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 3 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -6 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Reklama

Rano i przed południem mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy spodziewany jest słaby deszcz z przejaśnieniami, natomiast w pierwszej części dnia pojawi się niewielki deszcz ze śniegiem.

Zmienny silny wiatr będzie wiał z prędkością 38 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość nawet do 83 km/h, szczególnie między godziną dwunastą a piętnastą.

Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:30, a zajdzie o 15:56. Dzień potrwa 8 godzin i 26 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:41, a ponownie pojawi się na niebie o 15:01. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.