W czwartek 10 października, w Garbatce-Letnisku będzie zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.
Będzie to ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 10 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 4 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 14 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 9 ºC.
Zachmurzenie będzie umiarkowane - 66%.
W nocy pojawi się stały słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a po południu spodziewany jest ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami.
Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 16 km/h.
Barometry wykażą niewielki (3 hPa) wzrost ciśnienia, do poziomu 1013 hektopaskali. Nie powinien mieć on wpływu na samopoczucie.
Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:48, a zachód o 17:52. Dzień potrwa 11 godzin i 3 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 14 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 2:38, a ponownie wzejdzie on o 17:14. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 90 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.