W poniedziałek 5 listopada, w Dzierżoniowie będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie to bardzo ciepły dzień. Nad ranem będzie stosunkowo chłodno. O siódmej termometry wskażą 9 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 17 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 9 ºC.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
W poniedziałek nie przewiduje się żadnych opadów.
Powieje słaby wiatr z południa z prędkością 8 km/h.
Ciśnienie spadnie do 1016 hektopaskali i będzie tylko o 4 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Powinniśmy odczuć poprawę jakości powietrza. Zanieczyszczenie spadnie z poziomu umiarkowanego do poziomu niskiego.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 6:51, a zachód o 16:21. Dzień potrwa 9 godzin i 30 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 33 minuty.
Księżyc pojawi się na niebie o 3:41, a zajdzie o 15:53. Jego widoczność dwa dni przed nowiem wyniesie 6%.