W poniedziałek 4 marca, w Darłowie dominować będą przelotne opady.
Będzie ciepły dzień. Słupek rtęci podskoczy do 10 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 6 stopni. Temperatura minimalna wyniesie 6 stopni.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Opady deszczu będą niewielkie, wyniosą 8 mm i wystąpią one przez całą dobę.
Będzie wiał umiarkowany wiatr z południowego zachodu z prędkością 20 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną trzynastą a czternastą i mogą dochodzić do 38 km/h.
Ciśnienie spadnie do 988 hektopaskali i będzie aż o 12 hPa niższe niż dzień wcześniej. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.
Wschód słońca będzie o 6:37, a zachód o 17:36. Dzień potrwa 10 godzin i 58 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 41 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 6:12, a zajdzie o 15:04. Jego widoczność dwa dni przed nowiem wyniesie 4%. Nasz naturalny satelita znajdzie się najdalej od Ziemi.