W niedzielę 4 kwietnia, w Darłowie będzie częściowo słonecznie.
Będzie to ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 3 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 10 stopni przewidywana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 6 ºC. W nocy i rano przewiduje się występowanie przymrozków.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
W niedzielę nie przewiduje się żadnych opadów.
Prognozuje się umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 20 km/h.
Spodziewany jest średni stopień promieniowania UV, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: sugerujemy unikanie przebywania w pełnym słońcu, zakładanie ubrań zakrywających szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych części ciała, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy. Zastosowanie kremów z filtrem UV będzie dobrym pomysłem.
Słońce wzejdzie o 6:19, a zajdzie o 19:36. Dzień potrwa 13 godzin i 17 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 56 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 3:36, a zachód o 10:16. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.