W piątek 29 stycznia, w Darłowie będzie częściowo słonecznie.
Czeka nas kolejny bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 1 ºC. Temperatura minimalna wyniesie -3 stopnie.
Pogodne niebo powinno być dla nas widoczne, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
W piątek nie przewiduje się żadnych opadów.
Prognozowany jest słaby wiatr wiejący z prędkością 7 km/h. Rano, przed południem i po południu powieje z północy, a później z kierunku wschodniego. Najsilniejsze porywy spodziewane są między północą a godziną szóstą i mogą osiągnąć do 25 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 7:47, a zajdzie o 16:27. Dzień potrwa 8 godzin i 39 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 22 minuty.
Zachód Księżyca nastąpi o 8:40, a ponownie pojawi się na niebie o 17:04. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 99 procentach i był w pełni poprzedniego dnia.