Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Darłowa na 29 listopada 2020

W niedzielę 29 listopada, w Darłowie będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura osiągnie 4 stopnie Celsjusza. Natomiast temperatura minimalna wyniesie 0 stopni. Wieczorem przewiduje się występowanie przymrozków.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy i rano wystąpi słaby deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a przed południem, po południu i wieczorem spodziewany jest niewielki deszcz z przejaśnieniami.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 7 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 9 km/h, a w porywach do 14 km/h. Słaby wiatr ustąpi około godziny dwunastej.

Promieniowanie UV w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wstanie o 7:49, a zajdzie o 15:35. Dzień potrwa 7 godzin i 45 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 28 minut.

Księżyc zajdzie o 6:29, a ponownie pojawi się na niebie o 15:19. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 99 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.