Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Darłowa na 15 kwietnia 2022

W piątek 15 kwietnia, w Darłowie będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.

Będzie chłodny dzień. Piątek 15 kwietnia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 9 stopni spodziewana jest w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 7 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 5 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie 0 stopni Celsjusza. Późnym wieczorem słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 3 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 5 stopni niższa.

Reklama

Umiarkowane zachmurzenie nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.

W nocy spodziewany jest ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami, a po południu pojawi się ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Przez większość dnia występował będzie zmienny umiarkowany wiatr o prędkości 22 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 13 km/h, a w porywach do 35 km/h.

Wskaźnik promieniowania UV osiągnie 2 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 5:52, a zachód o 19:57. Dzień potrwa 14 godzin i 4 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 9 minut.

Księżyc zajdzie o 5:52, a ponownie pojawi się na niebie o 18:13. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 98 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia.