Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Darłowa na 12 sierpnia 2019

W poniedziałek 12 sierpnia, w Darłowie będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Będzie to bardzo ciepły dzień. Słupek rtęci dojdzie do 23 ºC. W nocy temperatura spadnie do 15 stopni.

Reklama

Prognozuje się wilgotność na poziomie 75%, będzie umiarkowanie wilgotno. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.

Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.

Nad ranem spodziewane są niewielkie opady deszczu, suma opadów wyniesie 1.27 mm.

Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 8 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić do 19 km/h, szczególnie między godziną trzynastą a siedemnastą.

Ciśnienie wzrośnie do 1013 hektopaskali i będzie tylko o 3 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Wskaźnik promieniowania UV będzie średni, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali - przy dłuższym przebywaniu na słońcu promieniowanie może mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Wschód słońca będzie o 5:24, a zachód o 20:33. Dzień potrwa 15 godzin i 8 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 5 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 1:54, a ponownie wzejdzie on o 19:12. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.