W środę 11 grudnia, w Czechowicach-Dziedzicach będzie częściowo słonecznie.
Będzie chłodniej. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona -4 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 1 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej, a temperatura odczuwalna będzie wyższa o 3 stopnie. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą -5 stopni Celsjusza.
Zachmurzenie będzie umiarkowane - 42%.
Środa będzie dniem bez opadów.
Będzie wiał słaby wiatr z południa z prędkością 5 km/h.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 7:31, a zajdzie o 15:42. Dzień potrwa 8 godzin i 10 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 5 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 6:21, a ponownie wzejdzie on o 15:25. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 99 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia.