We wtorek 23 lutego, w Czaplinku będzie częściowo słonecznie.
Czeka nas kolejny ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 0 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej wynosić ona będzie 2 stopnie. Maksymalną temperaturę 10 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 6 stopni Celsjusza.
Rano mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże, ale po południu pojawi się bezchmurne niebo.
W Czaplinku nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby padało tego dnia.
Przewidywany jest słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 9 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:56, a zachód o 17:21. Dzień potrwa 10 godzin i 25 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 57 minut.
Księżyc zajdzie o 5:14, a ponownie pojawi się na niebie o 12:18. Widoczność Księżyca wyniesie 83%, znajdował się on w pierwszej kwadrze cztery dni temu.