Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Chorzowa na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Chorzowie będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie aż -3 stopnie. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy i rano spodziewany jest słaby deszcz ze śniegiem z przejaśnieniami, natomiast po południu wystąpi niewielki deszcz.

Zmienny umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 22 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć nawet 55 km/h.

Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W środę zanotowaliśmy w Chorzowie niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Słońce wzejdzie o 7:17, a zajdzie o 16:38. Dzień potrwa 9 godzin i 20 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 19 minut.

Księżyc zajdzie o 5:49, a ponownie pojawi się na niebie o 12:55. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.