We wtorek 21 czerwca, w Choczni będzie słonecznie.
Będzie odczuwalnie chłodniej. O siódmej termometry wskażą 13 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 19 stopni spodziewana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła nadal 15 ºC.
Przewiduje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 62%.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
W nocy przewiduje się umiarkowane opady deszczu, suma opadów wyniesie 10 mm.
Będzie wiał umiarkowany wiatr z zachodu z prędkością 20 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć nawet 50 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe będzie bardzo wysokie, na poziomie 9 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych. Jeśli to możliwe, unikaj przebywania w pełnym słońcu. Nasze rady: ubrania zakrywające szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych części ciała, okulary przeciwsłoneczne i nakrycie głowy a także kremy z filtrem UV są obowiązkowe.
Słońce wzejdzie o 4:33, a zajdzie o 20:54. Dzień potrwa 16 godzin i 20 minut i będzie to najdłuższy dzień w roku. W tym dniu rozpoczyna się astronomiczna lato.
Wschód Księżyca nastąpi o 1:07, a zachód o 12:54. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.